GrakGrak Cargo Nedir?

GrakGrak Cargo, göndericinin ve alıcının tasarruf etmesini ve kazanmasını sağlayan bir kargoculuk sistemidir. Klasik sistemlerden farklı, inovatif bir sisteme sahip olan GrakGrak Cargo tam 192 ülkeye ve Türkiye’nin her yerine güvenle kargo göndermenizi sağlar. 

En hızlı şekilde gönderebileceğiniz kargolarınız gönderim aşamasındayken uygulama üzerinden her an takip edebilirsiniz. Uygulama üzerinden gönderici ve kurye ile iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz. Hem yurtdışı paketleriniz hem de şehirlerarası paketlerinizde kullanabilirsiniz. Güvenilir ve hızlı şekilde kargo göndermek için GrakGrak Cargo ideal bir seçenektir. 

GrakGrak Cargo, kuryenizi ve kargonuzu göndermek istediğiniz zamanı kendiniz belirlemenizi sağlar. Uygulama üzerinden kargonuzu göndermek istediğiniz şehri seçmeniz kargonuzun yerine güvenilir bir şekilde ulaşması için yeterlidir. Kargonuzu gönderme seçeneklerini belirledikten sonra karşınıza çıkan uygun kurye kullanıcılardan dilediğiniz kullanıcı ile iletişime geçersiniz. Teslimat aşaması boyunca kurye ile her an iletişimde kalırsınız. Bu sayede kargonuzun güvende olduğundan emin olursunuz.

Kargolarınızı sigortalayan GrakGrak Cargo sayesinde paketleriniz konusunda endişelenmenize hiç gerek yoktur. Şehirlerarası gönderileriniz dahi aynı gün teslim edilir. Acilen ve güvenilir şekilde kargolamak istediğiniz paketler için uygulamayı kullanmanız yeterli olur. 

GrakGrak Cargo Nasıl Kullanılır?

GrakGrak Cargo uygulamasını indirerek bir profil oluşturmakla başlayabilirsiniz. Kargonuzu göndermek istediğiniz şehri ya da ülkeyi seçerek sizin için uygun gönderim seçeneklerini görürsünüz. 

Uygulama üzerinden kargo gönderim şeklinizi seçtikten sonra kendi kuryenize de kendiniz karar verirsiniz. Seçenekler arasındaki kuryelere karar verebileceğiniz gibi başka kurye kullanıcılara da “Kargomu Götürür müsün?” mesajı gönderebilirsiniz. 

GrakGrak Cargo İle Seyahat Ederken Para Kazanın

Yurtdışına ve şehir dışına sık sık seyahat eden kişiler GrakGrak Cargo sayesinde seyahatlerini kazanca çevirebilir. Gideceğiniz yeri ve zamanı belirledikten sonra o bölgeye gidecek kargolar arasından dilediğinizi seçip seyahatiniz esnasında götürebilirsiniz. Zaten oldukça eğlenceli ve keyifli olan yeni ülkeler ve şehirler görmeyi işiniz yapabilir, eğlenirken para kazanabilirsiniz. 

Böylelikle seyahat ederken çalışma ve seyahat masraflarınızı çıkarma imkanına sahip olursunuz. GrakGrak Cargo, hem kuryelik hem de alıcı ve gönderici için kullanışlı bir sistem sunar. Alıcı ve göndericilerin tasarruf etmesini sağlarken seyahat etmeyi seven kişilerin de bunu bir kazanca dönüştürmesine yardımcıdır. 

GrakGrak Cargo’da tam zamanlı bir kuryelik yapmanıza gerek yoktur. Yalnızca seyahat edeceğiniz zamanlarda, uygulama üzerindeki haritadan etrafınızdaki kargoları inceleyip seyahatinize uygun paketleri teslim edebilirsiniz. İsterseniz güzergâhınız üzerindeki pek çok kargoyu teslim eder, isterseniz de yalnızca gideceğiniz noktadaki paketi teslim edersiniz. GrakGrak Cargo size kendi işinizin patronu olma imkânı sunar.

Aklınızda seyahat etme fikri yokken bile uygulama üzerinden merak ettiğiniz bir rotadaki gönderiyi görüp birdenbire seyahat etmeye karar verebilirsiniz. Masraflar konusunda endişelenmenize gerek yoktur çünkü GrakGrak Cargo seyahati işiniz haline getirir ve paketleri teslim ederken para kazanmanızı sağlar.

GrakGrak Cargo’nun Sunduğu Avantajlar

Paketlerinizin en hızlı ve güvenilir şekilde gönderilmesine yardımcı olan GrakGrak Cargo kullanıcı dostu bir sistemdir. Uygulama üzerinden kendi kuryenizi kendiniz seçer, gönderi teslimat sürenizi rahatlıkla görürsünüz. Üstelik gönderinizi 7/24 takip edersiniz. Acilen yerine ulaşması gereken paketleriniz için uygulamadaki uygun seçenekleri inceleyip paketinizi aynı gün teslim etme şansına sahip olursunuz.

GrakGrak Cargo, paketlerinizi sigortalar ve bu yüzden kargonuzun güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Kargonuzun başına bir şey gelmesi ya da teslim edilememesi gibi durumlarda şirket sigorta kasko bedelini hemen tanzim eder. Kaybolan ya da teslim edilmeyen paketinizi taşıyan kurye kullanıcının ise hesabı askıya alınır. Bu yüzden bu yeni nesil kargolama sistemi, gönderici için de alıcı için de oldukça güvenilir bir sistemdir. 

GrakGrak Cargo hem kullanıcı hem doğa dostudur. Küresel ısınmanın gittikçe arttığı bu zamanlarda araç kullanımının azaltılması çevre açısından önemlidir. Üstelik her kargonun doğaya belli bir karbon salınımı vardır ve standart kargoculukta bu oran dolayısıyla çok yüksek olur. GrakGrak Cargo sayesinde bu salınım azalır ve trafiğe çıkan araç sayısı da daha kontrollü olur. 

Paketinizi göndermek istediğiniz bölgeye zaten seyahat edecek kişilerin kuryelik yapması güvenilir ve çevre dostu bir seçenektir. Hem tasarruflu bir şekilde kargo gönderebilir, hem doğa adına bir adım atmanın tadını çıkarabilir hem de en güzel seyahatlerinizden para kazanıp seyahat masraflarınızı karşılayabilirsiniz.  

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At