Seyahat Ederken Bagaj Masraflarından Nasıl Kurtulursunuz?

Sıklıkla seyahat eden insanların en büyük problemlerinden biri de bagajlardaki kilo sınırı oluyor. Yurt dışı ve yurt içerisinde uçakla seyahatiniz esnasında bagajınız aldığınız biletin kilo sınırları dışarısında kaldığında yüksek ücretler ödemek zorunda kalıyorsunuz. Zaten yeterince yüksek olan uçak bileti fiyatları bir de üstüne bagaj masrafı eklendiğinde daha yüksek hale geliyor. Bu da zaman zaman insanın canını sıkabilen bir durum. Özellikle sık ve uzun seyahat eden kişiler için bagaj kilo sınırı büyük bir dert olabilir. Ancak bagajınızın kilosu yüzünden para ödemek zorunda kalmamanız ve dilediğiniz eşyayı yanınızda götürmeniz mümkün! Nasıl mı?

GrakGrak Cargo Sayesinde Bagaj Sınırı Engeline Takılma!

GrakGrak Cargo, yurt içerisinde ve yurt dışındaki her türlü eşyanızın hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar. Paketinizi çeşitli şehirlerden bulunduğunuz ülkeye ya da diğer şehre hızlı teslimat yöntemleri sayesinde çabucak ulaştırır. Üstelik GrakGrak Cargo’da kuryelerinizi her an takip eder, paketinizin her hareketinden haberdar olursunuz. 

İster yurt dışında ister yurt içine uçakla sık sık seyahat edip dilediğiniz eşyalarınızı bagaj kilo sınırı yüzünden götürememekten şikâyet ediyorsanız artık sizler için bir çözüm var: GrakGrak Cargo.

Valizinizi hazırladıktan sonra kilo engelini aşan eşyalarınızı GrakGrak Cargo ile göndermeniz mümkün. Böylece daha ekonomik bir şekilde dilediğiniz eşyalarınızı yanınızda götürme fırsatı bulabilirsiniz. Üstelik paketleriniz sizinle aynı tarihte gideceğiniz yere ulaşır, dolayısıyla hiçbir mağduriyet yaşamanız söz konusu olmaz. Hem taşıma masraflarından kurtulursunuz hem de bir kol çantası ile seyahate çıkmanın tadını çıkarırsınız. Siz ayrı yolculuk edin, eşyanız ayrı!

GrakGrak Cargo İle Her Türlü Eşyan Yanında

Uçakla seyahat edeceğiniz zaman bazı eşyalarınız check-in sırasında valizden çıkarılabilir. Belli kurallara uymayan bu eşyaları valizinizden çıkarmak zorunda kalmanız gittiğiniz yerde mağdur olmanıza sebep olur. GrakGrak Cargo’nun güvenli ve hızlı teslimat yöntemleri sayesinde yolculuk esnasında vazgeçmek zorunda kaldığınız eşyaların siz taşınması mümkündür. 

Havaalanlarındaki mağazaların ne kadar pahalı olduğunu herkes biliyor. Valizinizden çıkarmak zorunda kaldığınız eşyaların yerine havaalanındaki mağazalardan ürün satın almak size pahalıya mal olabilir. Bunun yerine check-in sırasında çıkarmak zorunda kaldığınız eşyaların GrakGrak Cargo ile sizlere ulaşmasını sağlayın!

GrakGrak Cargo, paketinizi güvenle teslim alır, taşınma ve seyahat koşullarına uygun duruma getirir ve 7 gün 24 saat fark etmeksizin adresinize ulaştırır. Sıklıkla seyahat eden kişiler diledikleri eşyaların ekonomik ve tasarruflu yollarla yanlarında olmasının tadını GrakGrak Cargo sayesinde çıkarıyor. 

Her Eşyanızın Yanınızda Olduğu Masrafsız Seyahatler

Uzun bir seyahate çıkan kişiler genellikle yanlarında pek çok eşya götürür. Hele ki seyahate çıkan kalabalık bir aile ise yanlarında götürdükleri eşya sayıları artar. Uçağa binerken bazı eşyalardan vazgeçmeniz ya da kilo sınırını aşıp yüksek miktarda ödeme yapmanız gerekebilir. 

Ancak kilo sınırını aşan eşyalarınız için GrakGrak Cargo’yu tercih ederseniz daha ekonomik bir yolu tercih etmiş olursunuz. GrakGrak Cargo, paketlerinizi güvenilir yöntemlerle seyahat ettiğiniz yere ulaştırır. Böylelikle bagaj masrafı ödemek yerine GrakGrak Cargo’ya bütçe dostu bir şekilde paketlerinizi taşıtmanız mümkün olur!

Sizler de bir eşyasını alsa diğerinde aklı kalan seyahat insanlarındansanız GrakGrak Cargo’nun inovatif kargoculuk yöntemlerini mutlaka denemelisiniz. Hızlı, güvenli bir şekilde taşınan paketlerinizin her hareketini uygulama üzerinden takip etme ve kuryenizle dilediğiniz zaman iletişime geçme şansınız mevcuttur. Valizinizin uçakta kaybolma riskini göze almaktansa GrakGrak kuryeleri ile iletişim halinde kalarak paketinizin size ulaşmasını sağlamak daha ideal bir tercih olabilir.  

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At