Sevgilinle Çıkacağın Seyahat Masrafında GrakGrak Cargo Yanında!

Öğrenciyken en az bir kez tatile çıkmış herkes bilir ki öğrenci işi tatil yapmanın tadı bir başkadır. Özellikle sevgili ve yakın arkadaşlarla çıkılan tatil, akıllara ömür boyu unutulmayacak anılar kazır. Sende sevgilinle ve arkaşdalarınla bolca anı biriktirip harika vakit geçirmek istiyor ama tatil masraflarını dert ediyorsanız GrakGrak Cargo imdadınıza yetişiyor. 

Üniversite öğrencileri için müthiş bir fırsat olan GrakGrak Cargo kuryelik yaparak ek gelir elde etmenizi sağlarken, kargo gönderimi yapacağınız zaman da en uygun fiyatlı kargo gönderimini yapmanızı sağlıyor. GrakGrak Cargo’nun nasıl hem uygun fiyatlı kargo hem de seyahat ederken para kazanma şansı verdiğini merak ediyorsanız  aşağıdaki yazıdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Tavsiye Bağlantı: GrakGrak Cargo Nedir?

Sevgilinle Yurt Dışı Tatili Düşünüyorsan GrakGrak Cargo!

Yurt dışında para kazanmak döviz kuru ile birlikte her gencin elde etmek istediği kazanç tipine dönüşmeye başlamıştır. GrakGrak Cargo ile yurt dışında para kazanmak isterim diyenlerdenseniz yurt dışına çıkacağınız tarihleri belirleyerek Türkiye’den yurt dışına veya yurt dışından Türkiyeye kargo taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte tatiliniz boyunca bulunduğunuz ülke sınırları içinde de kargo taşımaya devam edebilirsiniz. Yazımızın diğer başlıklarında da söyleyeceğimiz üzere kuryelik yapmak ya da yapmamak tamamen sizin inisiyatifinizle gerçekleşir. GrakGrak Cargo tamamen öğrenci dostu bir uygulama olduğundan GrakGrak Cargo ile çalışmak hem keyifli hem de güvenlidir.

Not

Bununla birlikte kargo taşımak için herhangi bir niteliğe sahip olmanıza gerek yoktur. Özel aracınızla kuryelik yapacaksanız ehliyetiniz olması kargo firmamız için yeterlidir. GrakGrak Cargo yalnızca Türkiye genelinde dünya genelinde açılmış bir startuptır. 

Kuryelik yapacağınız yerleri firmamız değil siz belirlersiniz. Bu sebeple dünya genelinde istediğiniz yerde ve bölgede kuryelik yapabilirsiniz.

Yurtiçi Gezilerinizde de GrakGrak Cargo! 

GrakGrak Cargo yalnızca yurtdışı gezilerinizde değil, yaşadığınız şehirdeki ilçeden ilçeye bile kuryelik yapmanız imkân sağlayabilecek bir platformdur. Market veya fast food kuryeliğinden farklı olarak ne zaman ve nereye kuryelik yapacağınızı siz belirlersiniz. Bu şekilde hem aşırı mesai saatlerinden kurtulmuş olursunuz hem de yalnızca ek gelir elde etme ihtiyacı duyduğunuz vakitlerde kargo kuryeliği yaparsınız. GrakGrak Cargo’da kurye olmak için detaylı bilgi almak istiyorsanız bu yazıya göz atabilir, App Store veya Google Play Store üzerinden uygulamamıza ulaşabilirsiniz. 

Tavsiye Bağlantı: GrakGrak Cargo’da Öğrenciler Gezerken Kazanır!

GrakGrak Cargo’da Paran Anında Hesabında!

Kuryelik yapacağınız mesafeler ve taşıyacağın kargolar için fiyat listeleri değişir. Oluşturduğun ilana ve sana tanımlanan kargoya göre farklı ücretler belirlenir. Götürmeyi kabul ettiğin ve sağ salim teslim ettiğin her kargo için ücretin anında banka hesabına aktarılır. Bu sayede acaba tatil parasını nasıl ödeyebilirim diye düşünmene gerek kalmaz.

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At