Öğrenciler İçin İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Üniversite öğrencilerinin en büyük derdi okurken para kazanma sıkıntısıdır. Bunun için kısa yoldan veya fazla yorulmadan para kazanmanın yollarını ararlar. Bu yazımızda mesai saati olmadan, sadece sizin belirlediğiniz tarihlerde, canınızın istediği dönemde çalışmanıza imkân tanıyacak öğrenciler içim para kazanma yolları üzerine bahsedeceğiz. 

Öğrenci Dostu GrakGrak Cargo 

GrakGrak Cargo yaptığı projeler ve öğrencilere sunduğu fırsatlarla öğrenci dostu şirketler arasında yer alır. Hazır üniversiteler de açılacakken GrakGrak Cargo ile nasıl para kazanabileceğinizi size anlatmak istedik. 

Kargo taşımak mı mantıklı yoksa farklı seçenekleri değerlendirmek mi diye sorarsanız bu yazıya da bir bakın deriz: Yolculuk Paylaşımı Mı, Kargo Taşımak Mı? 

GrakGrak Cargo ile Nasıl Para Kazanılır? 

GrakGrak Cargo’da para kazanmak çok kolaydır. Bunun için izlemeniz gereken yalnızca birkaç adım vardır:

  • GrakGrak Cargo uygulamasını indirmek, 
  • Uygulamaya kurye olarak kaydolmak, 
  • Kargo götürebileceğiniz yerleri işaretlemek ve size uygun tarihleri girmek, 
  • Son olarak kargo göndermek isteyenleri bekleyin ve serbest çalışan olmanın tadını çıkarın! 

Bu adımları tamamladıktan sonra ister şehir içi ister şehir dışı kargo gönderimine başlayabilirsiniz. Peki öğrenciyken buna nasıl vakit ayırabilirsiniz? 

GrakGrak Cargo ile kargo kuryesi olmak uzun zaman ve emek gerektirmez. Yapmanız gereken tek şey kargoyu gönderen kişiden teslim alıp alıcıya sorunsuz şekilde ulaştırmaktır. İster şehir içine ister şehir dışına kargo taşıyabilirsiniz. Eğer uzun yol sevmeyenlerdenseniz şehir içi kargo taşımacılığını mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Şehir içi kargolama şehirdeki bir ilçeden diğer ilçeye veya şehirden köye şeklinde olabilir. Ulaşım sağlayabileceğiniz ilçe ve köyleri profilinizde belirtmeniz sizin için yeterli olacaktır. 

GrakGrak Cargo’da Ödemeler Nasıl? 

GrakGrak Cargo ile kargo başına ödeme alırsınız. Teslimatını yaptığınız her kargo için belirlenen fiyat anında hesabınıza aktarılır. Kargo fiyatları mesafeye ve taşınacak eşyaya göre değiştiği için belirli bir fiyat skalası yoktur. 

GrakGrak Cargo’da Kurye olmak full time iş olarak yapabileceğinizi iddia etmiyoruz ancak bir öğrenci olarak yapacağınız küçük işlerle kendinize ve eğitim hayatınıza katkı sağlayabilirsiniz. 

GrakGrak Cargo’da Kurye Olmak için linkteki yazımızı hemen okuyabilirsiniz. 

Bunu okuyan tüm üniversite öğrencilerine paranızın asla bitmeyeceği, yalnızca eksileceği bol gezmeli ve eğlenmeli bir yıl dileriz!

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At