Kitaplarını Götürecek Yerin Yoksa GrakGrak Cargo Yanında! 

GrakGrak Cargo avantajlı fırsatlarıyla kitap kurtlarını sevindirmeye devam ediyor! Eğer siz de kitaplarınızı kargolamak  veya kargonuzun GrakGrak Cargo ile gelmesini istiyorsanız yazımız okumaya devam edebilir ve güvenilir kargo imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. 

Öğrenci Dostu Kitap Kargo 2022

Son zamanlarda şehir dışında okuyan birçok öğrencinin ihtiyacı uygun fiyatlı kargo firmasını bulmaktır. Kargo fiyatları günden güne daha pahalı hâle gelirken öğrencilerin bir şehirden diğer şehre kitap kargolaması veya farklı bir şehirden kitap getirtmesi çok daha zor hâle gelmiştir. Diğer firmalarda kargo fiyatı kargo ebatına ve kilosuna göre belirlenir. GrakGrak Cargo’da ise kargo fiyatı ebata ve yolculuk uzunluğuna bağlı belirlenir. 

GrakGrak Cargo’da sabit bir fiyat bulunmazken, diğer kargo firmalarında sabit ve esnetilemez kurallar bulunur. Bu sebeple diğer firmalarda kargo gönderimi yapmak çok daha zahmetli ve maliyetli bir işlemdir. GrakGrak Cargo’da ise bu tarz problemler yaşamazsınız. Firmamız hem öğrenci dostu olmasıyla hem de her yaştan bireye herhangi bir şart olmaksızın daha uygun fiyatlı kargo imkanları sunduğu için çok daha ekonomik ve güvenilir bir seçenektir. 

GrakGrak Cargo’da Kitap Kargosu Nasıl Yapılır? 

Kitap kargolamak diğer kargolara kıyasla daha fazla uğraş gerektirmez. Kitap kargolamanız için tek yapmanız gereken GrakGrak Cargo uygulamasına giriş yaptıktan sonra gönderim yapmak istediğiniz tarihleri ve gönderim yapacağınız kargonun büyüklüğünü belirleyin, hemen ardından size uygun kuryeyi bulun ve güvenilir kargonun tadını çıkarın. 

GrakGrak Cargo ile nasıl kargolama yapabileceğiniz ile ilgili detaylı yazıya buradan ulaşabilir ve sosyal medya kanallarından bizi takip edebilirsiniz. Bizimle ilgili aklınıza takılan tüm sorular için iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Öğrenci Dostu GrakGrak Cargo İle Tanışın! 

GrakGrak Cargo’nun neden diğer firmalara kıyasla daha uygun fiyatlı olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu başlıkta GrakGrak Cargo’nun nasıl diğer kargo firmalarına kıyasla çok daha uygun fiyatlı ve hatta ücretsiz kargo imkânı sunabildiğinden bahsedeceğiz. 

İlk olarak GrakGrak Cargo’nun diğer geleneksel kargo firmalarına kıyasla çok daha farklı bir sistemle çalıştığından bahsetmemiz gerekir. Geleneksel kargo firmaları sabit kurallar ve bu kurallara uyması beklenen birçok çalışanı bünyesinde toplar. Çalışma saatleri ve şekilleri bellidir. Kargolar daima belirli saatlerde yola çıkar ve belirli saatlerde veya günlerde elinize ulaşır. 

GrakGrak Cargo’da ise sabit çalışma saatleri ve koşulları değil, tamamen esnek ve hatta kuryenin kendi çalışma saatlerini ve koşullarını belirlediği bir çalışma şekli vardır. Kuryeler istediği dönemde istediği bölgede çalışır ve kargoların alıcıya ulaşmasına yardımcı olur. Bunun için iş gününün gelmesini veya mesai saatinin başlamasını beklemezler. 

Bu sayede katı kurallardan uzak daha mutlu çalışanlarla yola devam edilir. Süreç boyunca kuryenizi siz seçer ve kargonuzu birinci elden teslim edersiniz. Kurye-gönderen-alıcı arasına üçüncü kişiler girmez. Kargonuz yol boyunca güvende ve koruma altındadır. Eğer hâlâ GrakGrak Cargo ile tanışmadıysanız hemen ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilir ve hem hesaplı hem güvenilir kargonun tadını çıkarabilirsiniz! 

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At