Kargo Kurye Hizmeti Nedir?

Evden çıkamadığımız ancak acilen teslim etmemiz gereken kargolarımız olabilir. Bu durumda evden kargo alma hizmetleri oldukça faydalı işlemler olacaktır. Kargo kurye çağırmak geleneksel kargo firmalarında şubeye gitmek yerine ek ücrete tabi olarak alacağınız hizmettir. Bu yazımızda GrakGrak Cargo ile nasıl ücret ödemeden evden kargo hizmeti alabileceğinize dair bilgiler paylaşacağız.

Kargo kurye hizmeti son zamanlarda gittikçe popülerleşen kurye hizmetlerinden bir tanesidir. Şubeye gitmek istemeyen veya toplu kargo yapacağından dolayı şubeye gitmek istemeyen birçok kişinin tercihi kargo kurye hizmetidir. 

GrakGrak Cargo ise sizi tam anlamıyla şubeye gitme zahmetinden kurtarır ve evden eve kargo teslimi yapma şansı tanır. Kargolarınızı kuryeye teslim etmeden önce kuryenizi kendiniz seçersiniz. Aklınıza takılan tüm soruları kuryenize veya bize iletebilir, kargonuzun hasar almadan alıcıya teslim edildiğinden emin olabilirsiniz. 

Geleneksel kargo firmalarına kıyasla GrakGrak Cargo ile kargo kurye hizmeti almanız oldukça basittir. GrakGrak Cargo uygulamasına üye olup size uygun kuryeyi belirledikten sonra hiçbir ücret ödemeden evde kargo alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kargo Kurye Çağırmak Ücretli Mi? 

Geleneksel kargo firmalarında kargo kurye çağırmak ücretli olabilir. Ancak kargoculuk sektörüne yeni bir soluk kazandıran GrakGrak Cargo ile eve kurye çağırmak tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Kargonuz isteğiniz üzerine evden alınır ve yine isteğinize bağlı alıcının evine teslim edilir. 

Evden Kargo Alma İçin Yapılması Gerekenler 

Evden kargo teslimi GrakGrak Cargo ile oldukça basittir. Birazdan vereceğimiz adımları izleyerek kargonuzu hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırabilir, kaliteli ve hızlı hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte canlı kargo takip sistemi ile kargonuzun anlık olarak nerede olduğunu, teslime kaç saat kaldığını görebilirsiniz. 

 • GrakGrak Cargo uygulamasını indirin, 
 • Kullanıcı sözleşmesini ve talimatları okuduktan sonra üyeliğinizi oluşturun,
 • Göndermek istediğiniz kargo çeşidini seçin, 
 • Size uygun kuryeyi bulun, 
 • Kuryenizin kargoyu teslim alacağı saati bekleyin, 
 • Ve siz keyif kahvenizi yudumlarken kargonuzun güvenle alıcıya teslim edilmesini bekleyin, hepsi bu kadar! 

Evden Eve Kargo Teslimi Kaç Gün Sürer? 

Geleneksel kargo firmalarında kargo ilgili şube tarafından teslim alındıktan sonra alıcıya teslim süresi 2-3 iş günü aralığındadır. GrakGrak Cargo ile kuryeye teslim ettiğiniz tüm kargolar yaklaşık bir gün içinde alıcıya teslim edilir. Şehirler arası mesafe veya yolculuk sırasında yaşanabilecek aksaklıklar durumunda teslim tarihi gecikebilir. Şehirler arası mesafe ve yaklaşık teslim süresi kargo teslimi öncesinde belirlenir. Yolculuk sırasında bir aksilik meydana gelmesi durumunda ise kurye tarafından bilgilendirilirsiniz.

Evden Eve Nasıl Kuryelik Yapabilirim?

GrakGrak Cargo ile evden eve kurye olmak için izlemeniz gereken zorlu adımlar yoktur. Evden eve kargo göndermek kadar, kargo teslim etmek kadar da kolaydır. Eğer yolculuk yapmayı seviyor ve gezerken para kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken GrakGrak Cargo uygulamasına kurye olarak üye olmaktır. Kurye olarak izlemeniz gereken temel adımlar şu şekildedir:

 • GrakGrak Cargo uygulamasını mobil cihazınıza indirin,
 • Uygulamaya kurye olarak kaydolun, 
 • Kullanıcı sözleşmesini okuduktan sonra profilinizdeki bilgileri tamamlayın,
 • Yolculuğunuz yapacağınız tarihleri ve şehirleri girin, 
 • Yolculuğunuzla ilgili belirtmek istediğiniz detaylar varsa not olarak ekleyebilir veya gönderen ile iletişime geçmeyi unutmayın, 
 • Size uygun kargo göndermek isteyen kişi ile anlaşıp kargoyu belirlenen adresten teslim alın, 
 • Ve son olarak yolculuk yaparken para kazanmanın keyfini çıkarın!  

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At