GrakGrak Cargo Nasıl Çalışır?

Bugünkü yazımızda GrakGrak Cargo’nun nasıl çalıştığından, dünyaya faydalarından ve uygulamalarımızdan nasıl yararlanabileceğinizden bahsedeceğiz.  

GrakGrak kargo herkesin uygun fiyatla kargo gönderebilmesi için kurulan çift taraflı kazan kazan mekanizmasıyla oluşturulmuş  yepyeni bir ekosistemdir. Seyahat ederken para kazanmak isteyen kişileri, uygun fiyatlı kargo göndermek isteyen kişilerle buluşturur. Kargo gönderme sistemi yalnızca işlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz, sürdürülebilir kargo ile kargo sektörüne önemli katkılarda bulunur. GrakGrak yenilikçi yaklaşımlarıyla hem doğayı hem de kargonuzu korur. Klasik kargoculuk sistemi ile değil, size kargolarınızla birebir ilgilenme fırsatı sunarken, bir yandan da karbon emisyonunu azaltarak dünyaya ve ekosisteme katkıda bulunmanızı sağlar.

Aynı zamanda seyahat ederken para kazanmak istiyor ancak bir türlü aklınıza yatan bir fikir bulamıyorsanız yalnızca yanınızda bir paketle seyahat ederek ek gelir elde edebilir ve daha sık seyahate edebilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz başlıklarda hem kargo paylaşımı hem de kuryeler ile ilgili daha detaylı bilgilere değineceğiz. 

 

GrakGrak Kargo Nedir?

GrakGrak kargo yeni kurulmuş sürdürülebilir kargo şirketidir. Sürdürülebilir kargo ise doğaya en az zararı vererek kargo teslimatı yapmanızı kolaylaştırır. Klasik kargo firmaları kargoların taşınması için karbon emisyonunun artmasına sebep olur. GrakGrak kargo ise kargoyu bir bölgeden diğer bölgeye göndermek için ekstra karbon emisyonunun önüne geçer. Bunu yaparken de seyahat ederek para kazanmak isteyen kuryelerle kargonuzun hem uygun fiyatlı hem de doğa dostu yollarla alıcıya ulaşmasını sağlar. 

GrakGrak İle Kargomu Nasıl Yollayabilirim? 

GrakGrak kargo hizmetinden faydalanmak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit! GrakGrak uygulamasına veya web sitesine girin, size uygun olan kuryeyi seçin. Anlık kargo takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu takip edebilir, aklınıza takılan bir soru olursa kurye ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte size uygun kuryeyi belirlemeden önce kurye puanlamalarından yararlanabilirsiniz. 

GrakGrak kargonuzla birebir ilgilenme şansı tanır. Kargo esnasında yüzlerce paket arasında sıkışıp gitmez, kargonuzu belirsiz bir kuryeye değil, kendi belirlediğiniz kişilere emanet edersiniz.  

Nasıl GrakGrak Kuryesi Olurum?

Seyahat ederken taşı, taşırken kazan sloganıyla çıktığımız bu yolda seyahati seven kişilere ek gelir elde etme şansı sunuyoruz. Seyahat için belirlediğiniz tarihlerde, bulunduğunuz şehirden gitmek istediğiniz şehre kargo taşıyabilirsiniz. Bunun için de tek yapmanız gereken GrakGrak web sitesi veya uygulamasına kurye unvanıyla üye olmaktır. Sonraki adımlarda kargo teslim etmek isteyen kişilerle iletişime geçebilir ve seyahat ederken para kazanabilirsiniz. 

Kargo sayısı sizin tarafınızdan belirlenir. Kargo taşıma işlemi gerektiği durumlarda diğer kargolarla bagaj paylaşımı gerektirebilir. Ancak bu durum tamamen sizin insiyatifinizde gerçekleşecektir.

Kuryelik için herhangi bir araç standardı yoktur. İster motorunuzla, ister arabanızla kuryelik yapmanız mümkündür. 

Küçük İşletmeler İçin GrakGrak

GrakGrak yalnızca bireysel kargolar için değil, küçük işletmeler için de oldukça faydalı bir uygulamadır. Günümüzde kargo fiyatları gittikçe artarken iade kargolarla birlikte büyüyen kargo masrafları küçük işletmeleri daha iyi seçenekler aramaya iter. Bu noktada GrakGrak küçük işletmelerin de imdadına koşar. Uygun fiyatlı kargo imkânıyla küçük işletmeleri büyük bir masraftan kurtarır. Bununla birlikte hızlı teslimat imkânıyla kargonuz gecikmez ve kargonuz aynı gün alıcıya teslim edilebilir. 

Kargo taşıma sırasında gönderdiğiniz paketlerin gizliliğinden endişe etmenize gerek kalmaz. Diğer kargo firmalarında kendi kuryenizi seçme imkânınız yokken GrakGrak ile istediğiniz kuryeyi belirleyebilir ve hatta paketin nasıl ulaştırılması gerektiği hakkında kuryeyi bilgilendirebilirsiniz. 

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At