Hızlı Kargo Nedir? Hızlı Kargo Nasıl Yollanır?

Hızlı kargo, kargolama sırasında hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu kargo seçeneklerinden bir tanesidir. Acil ulaşması gereken kargolarımızın teslim edilmesini beklemek bile oldukça yıpratıcı bir süreç hâline gelebilir. Bugünkü yazımızda kargoları nasıl daha hızlı gönderebileceğimizi, acil teslim almamız gereken bir kargo varsa nasıl hızlıca teslim alabileceğimiz ile ilgili bilgiler paylaşacağız. GrakGrak Cargo ile hızlı teslimat imkânlarından faydalanmak için yazımızı okumaya devam edebilir, çalışma prensiplerimizi öğrenmek için GrakGrak Nasıl Çalışır?  isimli blog yazımızı okuyabilirsiniz. 

Hızlı Kargo Nedir?

Hızlı kargo gün içinde veya teslimat süresi ortalama bir gün olan kargolama şeklidir. Kargolamak istediğiniz ürünü kuryeye teslim ederek gün içinde veya bir gün sonrasında teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Geleneksel kargo firmalarında hızlı kargo alıcıyı uğraştıracak kısıtlı ve maliyetli bir seçenektir. Diğer kargolarla birlikte aynı sistemle yola çıkar ve normalden daha hızlı olarak alıcıya teslimi sağlanır. GrakGrak Cargo’da ise bu süreç daha farklı ilerler. GrakGrak Cargo’da yavaş teslimat diye bir seçenek yoktur. Tüm kargolarınız aksilik çıkmaması durumunda bir gün içinde alıcıya teslim edilir. 

Hızlı kargo taşımacılığı günümüzde teknolojinin de getirisiyle imkânsız bir olgu olmaktan çıkmış, olması gereken olgu olarak yerini almıştır. Bu noktada farklı kuruluşların aksine GrakGrak Cargo gün geçtikçe geliştirdiği projeler ve güvenilir kuryeleri sayesinde daha hızlı ve çevreci teslimatı mümkün kılar. 

En Hızlı Kargo Hangisi? 

Hızlı kargo gönderimi şehirlerarası ortalama bir günde teslim edilir. Şehiriçi kargo gönderiminde ise bu süre çok daha kısa olabilir. GrakGrak Cargo diğer kargo firmalarına kıyasla en hızlı ve güvenilir kargo firmalarından bir tanesidir. GrakGrak Cargo ile gönderim yapmak istediğiniz kuryeyi siz belirlersiniz. Bu sayede kargonuz güvenilir ellerde alıcıya teslim edilir. 

GrakGrak Cargo ile kargonuz arabanın içinde saatlerce kendine sıra gelmesini beklemez, kuryeniz kargonuzu özel olarak taşır. Kargo gönderiminde sistem oldukça basittir. Kargo, gönderen-kurye-alıcı dışında kimsenin eline geçmez. Bu sayede bir günde hızlı kargo göndermek GrakGrak Cargo ile çok daha kolaydır. 

Nasıl Yapılır?

GrakGrak Cargo ile hızlı kargo göndermek için ekstra çaba harcamanıza gerek yoktur. Aşağıda vereceğimiz adımları uygulamanız yeterlidir. 

  • GrakGrak Cargo uygulamasını indirmek, 
  • Uygulamaya kaydolmak, 
  • Kargo gönderebilmeniz için gerekli formu doldurmak, 
  • Size uygun kuryeyi seçmek,
  • Ve son olarak arkanıza yaslanıp kargonuzun teslim edilmesini beklemektir. Eğer kargonuzun aciliyeti varsa ve seçtiğiniz kurye beklediğinizden geç saatte yola çıkmayı planlıyorsa, kurye ile birebir görüşme sağlayabilir ve daha erken yola çıkması için ricada bulunabilirsiniz.

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At