GrakGrak Cargo’dan Öğrencilere Müjde Var! 

Hazır üniversite sonuçları açıklanmış, tüm üniversite öğrencileri kara kara nasıl ev yerleştireceğini düşünüyorsa tam size göre bir yazı hazırladık! Bu yazımızda GrakGrak Cargo ile nasıl yarı fiyatına veya ücretsiz kargo yapabileceğinizden bahsedeceğiz. 

Kargo ile Ev Taşıma 

Öğrencilerin en büyük problemlerinden biri kullanılabilir durumda olan öğrenci evi bulmaktır. İkinci en büyük problemleri ise şehir dışından kargo ile ev taşıma ve bu eşyaları taşıyacak uygun fiyatlı kargo firması bulmaktır. GrakGrak Cargo olarak belki öğrenci evi bulmanıza ve eşya yerleştirmenize yardımcı olamayız ancak memleketinizde özenerek aldığınız eşyaları teslim alıp öğrenci evinizin kapısına kadar getirmeye yardımcı olabiliriz. 

Kargo ile ev taşıma sanıldığı kadar zor değildir. Kullanıcı sözleşmesinde ve GrakGrak Cargo ile Ne Gönderebilirim?   isimli blog yazımızda yer verdiğimiz tüm eşyalar kabul edilir. GrakGrak Cargo’da kargo gönderiminden bahsetmeden önce kargo ile ev taşımanın püf noktalarından bahsedelim. 

Kargo ile Ev Taşımanın Püf Noktaları

Eşyaları kolilemeden önce yapmanız gereken ilk şey eşyaları kategorilendirmektir. Örneğin, kitaplar bir koliye, kırtasiye bir koliye, mutfak eşyaları/kırılacak eşyalar farklı kolilere konmalıdır. Bu şekilde eşyalarınızın çizilmesini, kırılmasını veya taşınma sırasında kaybolmasını engellemiş olursunuz. 

Çizilecek/kırılacak eşyaların tümü bir gazete veya kağıt parçası ile kaplanmalıdır. Bu şekilde eşyalar taşınma sırasında birbirine sürterek zarar görmez ve sallantılı yollarda daha en az hasarı alırlar. 

Koli içine yanabilecek/patlayabilecek deodorant gibi ürünler koymamak gerekir. Herhangi bir ısı teması durumunda koliniz alev alabilir veya patlayabilir. 

Eşya toplarken koliye tüm eşyaları dağınık yerleştirmek yerine öğrenci evinde de kullanabileceğiniz sert plastik kutular, saklama kapları gibi kutuların içine yerleştirip daha sonra kolileyebilirsiniz. Bu şekilde hem eşyaları yerleştirme derdiniz olmaz hem de öğrenci evinde en çok ihtiyaç duyacağınız saklama kapılarını yanınızda getirmiş olursunuz. 

Eşya Taşıma Firması Olarak Hangisi Tercih Edilmelidir? 

Geleneksel kargo firmalarına kıyasla GrakGrak Cargo’da kargo gönderimi oldukça basit ve daha güvenilirdir. Eşyalarınız kaybolmaz, diğer kargoların arasında ezilmez veya şubeden şubeye gezmez. Kargonuz farklı hiçbir yere uğramadan doğrudan evinize ulaşır. 

Üstelik kargo takip sürecini geleneksel kargo firmalarında olduğu üzere basit ve yetersiz sistemlerle değil, canlı takip sistemi ile 7/24 takip eder kuryeyle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 

GrakGrak Cargo ile kargo gönderimi üzerine daha fazla bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz. 

GrakGrak Cargo ile Ücretsiz Kargo Gönderimi 

GrakGrak Cargo ile tanışmanıza özel ilk kargonuz tamamen ücretsizdir. Ücretsiz kargo fırsatından yararlanmak için öğrenci olmanıza veya herhangi bir yaş aralığında olmanıza gerek yoktur. GrakGrak Cargo uygulamasını indirerek hemen ücretsiz kargo ve avantajlı fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At