GrakGrak Cargo’da Haftasonları da Kargo Çalışır!

Eğer sen de haftasonları çalışan kargo firması arıyorsan doğru yerdesin! GrakGrak Cargo 7/24 dur demeden çalışır. Hatta öyle ki, GrakGrak Cargo’da teslimat süresi kuryeye ve sana bağlıdır. GrakGrak Cargo ile ilgili daha fazla bilgi almak için yazıyı okumaya devam edebilirsin! 

Haftasonu Çalışan Kargo

GrakGrak Cargo haftasonları da yanınızda! Acil kargonuz varsa, yalnızca haftasonu kargo teslim alabilecekseniz veya günlerden haftasonu olduğunu unutmuşsanız GrakGrak Cargo ile hızlı ve güvenli kargo alabilirsiniz. 

Kargolar Haftasonları Çalışıyor Mu? 

GrakGrak Cargo’nun aksine birçok kargo firması 9 yalnızca haftaiçi mesai saatleri içinde çalışır. GrakGrak Cargo ise mesai saati veya gün fark etmeksizin kuryenin ve sizin belirlediğiniz tarihlere bağlı kargolarınızı size ulaştırır. Kısaca bahsetmek gerekirse çoğunlukla diğer kargo firmaları haftasonları çalışmaz. Bazı kargo firmaları cumartesi de çalışabilir. Ancak kargo firmalarının birçoğu yalnızca haftaiçi mesai saatleri içinde çalışır. 

Diğer kargo firmalarından daha farklı olarak GrakGrak Cargo sizin belirlediğiniz tarihlere bağlı çalışır. 

Haftasonu Kargo Dağıtımı Var Mı? 

Geleneksel kargo firmaları çoğunlukla haftasonu dağıtıma çıkmaz. Bazı kargo firmaları cumartesi günleri belirli saatlerde kargo dağıtımına çıksa da pazar günleri çalışan kargo firması yok denecek kadar azdır. 

GrakGrak Cargo diğer geleneksel kargo firmalarının aksine cumartesi ve pazar günleri saat önemli olmaksızın çalışır. Eğer siz de kargonuzun haftasonu elinize ulaşmasını istiyorsanız teslim tarihini haftasonu olarak belirleyebilir ve çok kısa süre içinde kargonuzu kolaylıkla teslim alabilirsiniz. 

Haftasonları Hızlı Kargo Imkânı 

Daha önce birçok kişinin en az bir kez yaşadığı durumlardan biri de cuma günü kargolanan ürünün ancak pazartesi veya salı günü alıcıya ulaşmasıdır. Geleneksel kargo firmalarında kargonun gecikmesi veya bir şubede takılı kalması oldukça büyük bir problem hâline gelmiş olsa da kargo firmaları bununla ilgili önemli değişiklikler yapmamışlar, bunun yerine kargoyu hangi gün teslim edersek alıcının hangi gün ona ulaşacağını belirtmeyi tercih etmişlerdir. 

GrakGrak Cargo’da bu gibi geçmişte kalmış ve önemsenmemiş sorunlara çözüm aramak zorunda kalmazsınız. Neden mi? Çünkü GrakGrak Cargo’da günün ve saatin hiçbir önemi yoktur. Kargonuzu kuryeye teslim ettiğiniz tarihten itibaren şehirler arası yolculuk mesafesi kadar beklemeniz gerekir. GrakGrak Cargo’da şubeler arası dağıtım veya gönderim söz konusu değildir. Kurye-gönderen-alıcı arasında herhangi bir üçüncü kişiye yer yoktur. 

Bugünkü yazımızda GrakGrak Cargo ile haftasonu hızlı kargo gönderiminden bahsettik. Eğer siz de GrakGrak Cargo ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyor veya GrakGrak Cargo’da kurye olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir veya diğer yazılarımızı okumaya devam edebilirsiniz. 

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At