GrakGrak İle Sürdürülebilir Kargo

Hepinize merhaba, bugünkü yazımızda GrakGrak Cargo ile sürdürülebilir kargo ve sürdürülebilir kargonun faydaları üzerine konuşacağız.

Sürdürülebilir kargo, klasik kargoculuğun aksine karbon emisyonunun önüne geçerek doğayı korur. Geleneksel kargo firmaları yakut tasarrufu ve yol planlaması gibi yöntemlerle karbon emisyonunu azaltmaya çalışır. GrakGrak ise kargo için ekstra araç çalıştırmaz, seyahat ederken para kazanmak isteyenlere kurye olma fırsatı sunar. 

Sürdürülebilir Kargo Özellikleri

İklim değişikliği son yıllarda dünyamızın en büyük problemlerinden biri hâline gelmiştir. Bu sebeple dünyamızı korumak ve geleceğimizi temiz bırakmak için seçimlerimize dikkat etmemiz kaçınılmaz hâle gelmiştir. Nasıl ki bir ürün alırken sürdürülebilir olmasına dikkat ediyorsak, kargolama yaparken de sürdürülebilir ve çevre dostu olmasına dikkat etmeliyiz. Peki, sürdürülebilir kargo özellikleri nelerdir?

  • Sürdürülebilir kargo doğayı karbon emisyonunun önüne geçerek korur. 
  • Dünya üzerine yıkıcı değil yapıcı etkilerde bulunmayı hedefler.
  • Enerjiden, yoldan ve fazla mesaiden tasarruf eder. Mutsuz ve yorgun kuryeler değil, enerjik ve mutlu kuryelerle çalışmayı sağlar.
  • Geleneksel yöntemlerden daha pürüzsüz ve sistematik çalışır. Hata payı oldukça düşüktür. 

Sürdürülebilir Kargo Sistemleri Nedir?

Bu başlıkta sürdürülebilir kargo araçları ve kargo sistemimiz üzerine konuşacağız. GrakGrak sürdürülebilir kargo sistemleri tahmin edildiği kadar komplike bir sistem değildir, aksine oldukça basit bir sisteme sahiptir. 

GrakGrak ile kargolama yapmak isteyen müşterilerimiz kendine uygun kuryeyi seçerek belirlenen tarihlerde kargosunu kuryeye teslim eder. Kargo kurye tarafından alındıktan sonra alıcıya teslim süresi ortalama bir gündür. Eğer ki kargonuzun geciktiğini düşünüyor veya kuryenizin nerede olduğunu merak ediyorsanız GrakGrak Kargo uygulamamızdan sürdürülebilir kargo canlı takip sistemimize göz atabilirsiniz.

GrakGrak sürdürülebilir kargoculuk sistemiyle çalışır. Bu sebeple bünyesinde sürdürülebilir kargo araçları bulundurmaz ve kuryelerin şahsi araçlarıyla gönderim yapmasına olanak tanır. Bu sayede yukarıda da bahsettiğimiz gibi karbon emisyonunun önüne geçip doğanın korunmasına yardım etmiş oluruz. 

GrakGrak Cargo’nun nasıl çalıştığı ile ilgili detaylı bilgi için bu yazıya bakmanızı öneriyoruz: GrakGrak Cargo Nasıl Çalışır?

Sürdülebilir Kargo Çalışma Saatleri Nelerdir?

Sürdürülebilir kargo kuryeleri 7/24 hizmetinizdedir. GrakGrak ile ilgili yaşadığınız bir sorunu istek, görüş ve sorularınızı iletmek için iletişim adreslerimizden 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Kargonuzu kuryeye teslim ettikten sonra iletişime geçmek için uygulamamızı kullanabilir, aklınızdaki soruları gönül rahatlığıyla kuryemize danışabilirsiniz. 

Sürdürülebilir Yaşam İçin Sürdürülebilir Kargoculuk

GrakGrak olarak sürdürülebilirliği yalnız kendi alanımızda değil, tüm alanlarda destekliyoruz. Sürdürülebilirlik üzerine çalışmalar yürüten ve kargolama yapması gereken işletmeleri destekliyoruz. Büyük-küçük ölçekteki işletmeler fark etmeksizin bizimle iletişime geçen tüm işletmelere sürdürülebilir kargo hizmetimiz hakkında detaylı bilgi sunuyor, aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için çabalıyoruz. 

Eğer siz de sürdürülebilir bir işletme olmak için çabalıyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilir, ilk adımınızı sürdürülebilir kargo sistemleri ile atabilirsiniz. 

Bugünkü yazımızda sürdürülebilir kargo ve kargo sistemimizden detaylıca bahsettik. GrakGrak Cargo ve sürdürülebilir kargo ile ilgili aklınıza takılan soru işaretleri için sosyal medya ve diğer iletişim kanallarımızdan bize yazabilir veya telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

 

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At