GrakGrak Cargo İle Gizli Kargo Gönderme

Bazı durumlarda göndereceğimiz kargoların içinde ne olduğunun bilinmesini istemeyiz. Bu bizim için özel bir eşya olabileceği gibi satışını yaptığımız ürünlerin de gizliliğini korumamız gerekebilir. Bu yazımızda nasıl gizli gönderildiğinden ve GrakGrak Cargo olarak kargonun gizli gönderilmesi hususundaki tutumlarımızdan bahsedeceğiz. Gizli kargo gönderimi ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları iletişim adreslerimizden bize iletebilirsiniz. Gizli kargo göndermek isteyen bir işletme olmanız durumunda size daha iyi yardımcı olabilmemiz için işletmenizi not olarak bize iletmenizi rica ederiz. 

Gizli Kargo Nedir?

Gizli kargo alıcının teslim almak istediği ürünün, üçüncü kişiler tarafından bilinmesini istememesi durumunda uygulanan kargo çeşididir. Bu tarz durumlarda ürünü kargolayacak kişi veya firma ürünün şeklini ve nereden teslim alındığını göstermeyecek şekilde paketleme yapar. Normalde olduğu gibi fatura paketin dışında değil, içinde gönderilir. 

Gizli kargo gönderimi yüksek oranda kargo şirketlerinden bağımsız ilerleyen bir süreçtir. Ürün paketleme ve fatura oluşturma gibi süreçler tamamen gönderenin sorumluluğundadır. Eğer kargonuzu GrakGrak Cargo ile teslim alacaksanız ve göndericinin gizli kargo yapmasını istiyorsanız bu durumu öncelikle gönderen kişi ile paylaşmanız daha doğru olacaktır. Kargo gizliliği için gönderen tarafından uygulanan adımlar şunlardır: 

  • Bir firmadan ürün satın almışsanız kredi kartı ekstrenize iç giyim veya cinsel yaşam ürünleri gibi notlar düşülmez. Kart ekstresinde çoğunlukla “ X Giyim şirketi” şeklinde görünür. Kargo gizliliği ile ilgili aklınıza takılan sorular olduğunda alım yaptığınız firmanın gizli kargo gönderimi hakkında politikalarını incelemeniz daha doğru olacaktır. 

  • Kargo paketlemesi dışarıdan ne olduğu belli olmayacak ve dikkatli bakıldığında görünmeyecek şekilde paketlenir.  

  • Fatura paketin dışında değil içinde yer alır. Bu şekilde kargo elinize ulaşana kadar kurye ve çalışanlar sizin ve kargonuz hakkında detayları öğrenemez. 

GrakGrak Cargo ile Gizli Kargo Gönderimi

GrakGrak Cargo ile gizli kargo gönderimi sandığınızdan çok daha kolaydır. Gönderici gizli kargo göndermek istediğini belirttiğinde kuryemiz kargo gizliliği hakkında daha dikkatli davranacaktır. Kargo firmasının gizli kargo konusunda büyük bir rol oynamadığından bahsetmiştik. Bununla birlikte bazı durumlarda alıcı kargonun ev adresine teslim edilmesini istemez. Alıcının talebi üzerine kargo, alıcının tercih ettiği farklı bir adrese ulaştırılabilir. 

Örneğin, gönderici size hangi adrese teslim yapılması gerektiğini sorduğunda bir alışveriş merkezi önü, iş yeriniz veya evinizin yakınındaki bir dükkana teslim yapılmasını rica edebilirsiniz. Ev adresiniz dışında bir adrese teslim edilmesini istiyor ancak kargoyu elden teslim alamayacaksanız işletme sahibini önceden bilgilendirmeniz gerekir. İşletme sahibinin kargoyu kabul etmemesi durumundan firmamız sorumluluk kabul etmeyecektir. 

Gizli Kargo Alınmazsa Ne Olur?

GrakGrak Cargo güvencesi ile teslim alacağınız kargoyu vaktinde alamayacağınızı düşünüyorsanız öncelikle kargoyu gönderen kişiyle iletişime geçmeniz gerekir. Kuryenin müsaitlik durumuna bağlı olarak kargonuzu farklı bir saatte teslim almanızı sağlayabiliriz. Ancak kargonun belirlenen saatler içinde teslim alınmaması durumunda kargo göndericiye geri dönecektir. 

Kargonun teslim alınmaması durumunda mesuliyet kabul edilmez. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At