GrakGrak Cargo ile Anne Reçelini Dilediğin Zaman Ye!

GrakGrak Cargo geleneksel kargo firmalarının aksine hem öğrenci dostu hem de güvenilir sistemlere sahip olmasıyla öne çıkar. GrakGrak Cargo sayesinde kargonuz günlerce yollarda perişan olmaz, aksine ortalama bir gün içinde alıcıya teslim edilir. Bu sayede öğrenciler anne yemeğine hasret kalmazlar! Nasıl mı? 

GrakGrak Kargoyla Yemek Nasıl Gönderilir? 

GrakGrak Cargo geleneksel kargo firmalarından çok daha hızlı ve anlık çalışır. Bütün kargoları teslim edecek bir kuryesi değil, bir kargoyu teslim edecek bir kuryesi vardır. Bu sayede kuryeler teslim aldıkları kargoları saatler içinde alıcıya ulaştırma imkânı yakalar. 

Bununla birlikte kargonuzu kuryeye teslim etmenizle birlikte canlı takip sistemi devreye girer. Yani, kargonuz alıcıya ulaşana kadar kargonuzun nerede olduğun 7/24 anlık olarak takip edebilir ve kuryeye merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için GrakGrak Cargo Nasıl Kullanılır? isimli yazımıza göz atabilirsiniz. 

Anne Yemeklerine Hasret Bitiyor! 

GrakGrak Cargo ile kuru bakliyat, ekmek, reçel, kuru pasta ve kurabiye gibi birçok gıdayı kargolamanız mümkündür. Öğrenci/bekâr evinde anne yemeklerine hasretsen, annemin yaptığı reçeli sıcacık ev yapımı ekmeğe sürmeyi özledim diyorsan annen hazırlasın, biz kapına kadar getirelim! 

GrakGrak Cargo ile Gönderilemeyecek Gıdalar

GrakGrak Cargo sayesinde kargoyla yemek gönderme çok kolaydır. Ancak kargoya verilmeden dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında göndermek istediğiniz gıdaları sağlam paketlemeniz gelir. Kargoyla her türlü gıda gönderimi yapılamaz. Gönderim yapamayacağınız gıdalar şunlardır. 

  • Bozulması veya dökülmesi muhtemel gıdalar (sulu yemek, sütlü tatlı, etli yemek vb.)
  • Et, süt, balık, peynir ve krema gibi çabuk bozulan gıdalar 
  • Kötü paketlenmiş yol esnasında dağınıklığa yol açabilecek paketli gıdalar
  • Sıvı gıdalar
  • Sebze, meyve gibi ezilebilecek ve bozulabilecek gıdalar
GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At