Yavrum Gurbette Aç Kalmasın Diyorsan GrakGrak Cargo Kapında! 

Biliyoruz ki, ebeveynler için en zoru çocuklarını hiç bilmediği bambaşka bir şehre hatta ülkeye yollamaktır. Bu durumda anne-babalar çocuğunun iyi beslendiğinden, aile evindeki düzenini koruduğundan emin olmak isterler. Bu yazımızda okuması için şehir dışına gönderdiğiniz çocuklarınıza nasıl kargoyla yemek yollayabileceğinizden bahsedeceğiz. 

Kargoyla Yemek Nasıl Gönderilir? 

GrakGrak Cargo ile yemek kargolamak oldukça kolaydır. Siz de evladım sürekli hazır yemesin, dışarıda içine ne koydukları belli değil diyenlerdenseniz aşağıdaki adımlara dikkat ederek yemek kargolama imkânından yararlanabilirsiniz. 

  • Gönderim yapacağınız gıdanın kolay bozulabilir olmamasına dikkat etmelisiniz. 
  • Kargonuzu sıkı paketlemeli, yolculuk sırasında herhangi bir sarsıntı yaşaması durumunda etrafa kolayca saçılabilir durumda olmamasına özen göstermelisiniz. Örneğin, köyünüzden göndereceğiniz kuru bakliyatları tek bir poşette değil, birden fazla poşette ve bir kutunun içerisinde göndermelisiniz. 
  • Kargonun içinde sıvı gıda bulunmamalıdır. Yani, meşrubat gibi tam sıvı gıdalar yolculuk sırasında patlayabileceğinden veya akıtabileceğinden dolayı bu tür gıdaları kargolamaktan kaçınmalısınız. 

Kargoda Bozulmayacak Yemekler

GrakGrak Cargo yaptığı hızlı ve güvenli teslimat sayesinde kargoda yemeklerin bozulmasını büyük ölçüde önler. Ancak bazı gıdalar sağlık açısından uzun yola götürülmemeli veya mümkünse dondurulmuş şekilde kargolanmalıdır. Eğer mümkün olmuyorsa raf ömrü uzun veya tam işlem görmemiş şekilde kargolanmalıdır. GrakGrak Cargo ile kargolar ortalama bir gün içinde teslim edilir. Aşağıdaki gıdalar ve türevleri gönül rahatlığıyla kargolanabilir. 

  • Kuru bakliyat
  • Donmuş gıda (Çözünmesini engelleyecek önlemler alınmalıdır.)
  • Kurabiye, börek ve ekmek gibi hamurişi
  • Tahıllar (mısır, pirinç ve bulgur gibi) 
  • Turşu, salamura veya konserve gıda
GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
en_USEnglish
× Hemen Mesaj At