En Uygun Kargo Hangisi?

Geleneksel kargo firmalarında gün geçtikçe kargo fiyatları artarken en uygun kargo fiyatlı kargo şirketlerini araştırmak mecburi bir durum hâline gelmiştir. Kargo fiyatları belirli bir kiloya kadar sabit fiyatlıyken ürünün ağırlığı arttıkça gönderim ücreti de aynı oranda artmaktadır. Bu yazımızda GrakGrak Cargo’nun kargo ücretlerinden ve nasıl ücretsiz kargo gönderebileceğinizden bahsedeceğiz. 

Ücretsiz kargo gönderimi ve kargo gönderimi ile ilgili sorularınızı iletişim kanallarımız üzerinden bize iletebilirsiniz. 

En Uygun Kargo Şirketi 

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere kargo gönderim ücretleri gün geçtikçe artmaktadır. Kargo ücretlerinin giderek artması ise geleneksel kargo firmalarından bağımsız, uygun fiyatlı ve güvenilir kargo firması arayışına girmemize sebep olmuştur. Bu noktada ise GrakGrak Cargo uygun fiyatlı gönderim imkânı ve canlı takip sistemi ile kargolarınızın güvenle alıcıya ulaşmasını sağlar. 

Diğer kargo firmalarından bağımsız olarak, GrakGrak Cargo ile kargolama yapmasını istediğiniz kuryeyi kendiniz seçebilir, gönderiniz alıcıya ulaşana kadar kargonuzun nerede olduğunu canlı olarak takip edebilirsiniz. 


Uygun fiyata güvenilir kargo gönderimini nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız bu yazımıza da göz atabilirsiniz: GrakGrak Cargo İle Nasıl Kargo Gönderilir?

GrakGrak Cargo Kargo Gönderim Ücretleri 

GrakGrak Cargo’da sabit gönderim ücreti bulunmaz. Kargolayacağınız ürün ebatı ve ağırlığı, şehirler arası mesafe gönderim ücretinde değişikliğe sebep olur. Şehirler arası en uygun kargo ebat bakımından küçük ve ağır olmayan, yakın şehirler veya il içinde yapılan kargolama ile mümkündür. Şehirler arası mesafe ve ebat arttıkça kargo ücreti de aynı oranda artış gösterecektir. 

GrakGrak Cargo ile henüz tanışmamışsanız, sizinle tanışmamıza özel fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. GrakGrak Cargo ile ilk gönderiminiz tamamen ücretsizdir. Şehirler arası mesafe önemli olmaksızın göndereceğiniz ilk kargo firmamız tarafından karşılanmaktadır. 

Ücretsiz kargo uygulamamızda bütün imkânlardan faydalanmanız mümkündür. Gönderim yapacağınız kuryeyi kendiniz belirler, kargonuz iletilene kadar kurye ile iletişime geçebilir ve canlı takip sistemimizden faydalanabilirsiniz. 

Ücretsiz kargo gönderimi uygulamamız yalnızca bir defaya mahsustur. Bir sonraki gönderimleriniz (çekiliş, indirim kodu, hediye kuponu vs. kazanmış olmamanız durumunda) ücrete tabi tutulacaktır. 

Bu yazımızda en uygun kargo ve kargo ücretlerinden bahsettik. Kargo ücretlerimiz, kargo gönderim politikalarımız ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. GrakGrak Cargo ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için blog sayfamızdaki diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz. 

GrakGrak Cargo, sürdürülebilir kargo, para kazanma, travel, hızlı kargo, gizli kargo, uygun kargo, ucuz kargo, anlık takip, hızlı teslimat, taşırken kazan, seyahat ederken taşı
tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At