GrakGrak Cargo Nedir?

GrakGrak Cargo herkesin uygun fiyatla kargo gönderebilmesi için kurulan çift taraflı kazan kazan mekanizmasıyla oluşturulmuş  yepyeni bir ekosistemdir. Seyahat ederken para kazanmak isteyen kişileri, uygun fiyatlı kargo göndermek isteyen kişilerle buluşturur. Kargo gönderme sistemi yalnızca işlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz, sürdürülebilir kargo ile kargo sektörüne önemli katkılarda bulunur. GrakGrak yenilikçi yaklaşımlarıyla hem doğayı hem de kargonuzu korur. […]

Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Uygulamayı indirip üye olduktan sonra Profil -> Hesap kısmından Kimlik Doğrulama sekmesinden kimlik doğrulaması yapıldıktan sonra kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Seyahat Edeceğim. Nasıl Götürecek Kargo Bulabilirim?

Uygulamada bulunan Kargo Ara kısmından seyahat edeceğiniz şehirler arasında ilanda bulunan kargolardan seçebilirsiniz veya yer ilanı verebilirsiniz. Bununla birlikte uygulamada bulunan haritadan etrafınızda bulunan kargoları bulabilirsiniz.

Kargomu Kimin Taşıyacağını Seçebilir Miyim?

Evet seçebilirsiniz. Kargonuzu götürmek için gelen kargo götürme istekleri içerisinden istediğinize onay verebilirsiniz. Bunun dışında yer ilanı olan kullanıcılarımıza Kargomu Götürür Müsün? isteği gönderebilirsiniz.

Ne Tür Kargolar Gönderebilirim?

Ülkelerin ilgili kanun ve mevzuatlarında belirtilen tüm ürünler ile aşağıdaki ürünlerin gönderilmesi ve taşınması yasaklanmıştır: – Yanıcı – patlayıcı ve aşındırıcı nitelikli tehlikeli maddeler – Bozulabilecek biyolojik maddeler ve radyoaktif maddeler. – Afyon, morfin, kokain ve esrar gibi uyuşturucu maddeler. – Canlı, cansız hayvanlar. – Para, çek, senet vb. kıymetli evrak ile altın, gümüş gibi […]

Fiyatlandırma Nasıl Yapılıyor?

Fiyatlandırma, kargonuzun ağırlığına, göndereceğiniz mesafeye, şehir içi / şehirlerarası / ülkeler arası olup olmadığına göre özel bir algoritma ile hesaplanmaktadır.

tr_TRTürkçe
× Hemen Mesaj At